SUKCESY REPREZENTACJI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT


W tym roku szkolna reprezentacja dziewcząt  w piłce siatkowej spisała się "na medal" przywożąc puchar i dyplom za zdobycie I miejsca w zawodach powiatowych.
Sportowe zmagania naszych dziewcząt odbyły się 05.III.2013r. w hali sportowej w Ożarowicach, gdzie o przejście do kolejnego etapu rozgrywek Śląskiego SZS walczyło 8 zespołów. Tylko jedna drużyna mogła awansować do zawodów rejonowych i tą drużyną jest właśnie nasza reprezentacja. Bardzo cieszymy się z wygranej, ale trenujemy dalej aby być może, cieszyć się z kolejnego sukcesu. Trzymajcie za nas kciuki.


Ostatecznie został ustalony skład naszej młodszej siatkarskiej reprezentacji. Są to uczennice klas I:
1.Urban Aleksandra,
2.Gontarz Maja,
3.Krysiak Agnieszka,
4.Rabsztyn Aneta,
5.Karch Karolina,
6.Kass Aleksandra,
7.Bielecka Katarzyna.

 

Dziewczęta startują w zawodach w nowych strojach sportowych, ufundowanych przez  właściciela Pizzerii  „:U Batmana” w Radzionkowie. Pięknie się w nich prezentują! ( zdjęcia w Galerii) Bardzo dziękujemy sponsorowi Śmiech

Trenerka reprezentacji,  mgr Jolanta Stanisz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.