Marcel Cichy i Grzegorz Ptak oraz 2 absolwentów naszej szkoły wśród wyróżnionych Nagrodą Burmistrza sportowców!

Anna Moś - absolwentka Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, Dariusz Stawicki, Grzegorz Ptak, Kamil Orciuch - absolwentka Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, Marcel Cichy i Patryk Walczyk to tegoroczni radzionkowscy sportowcy, którzy otrzymali wyróżnienia dla zawodników osiągających wysokie wyniki w sporcie. 13 marca laureaci odebrali nagrody z rąk burmistrza Gabriela Tobora oraz Przewodniczącego Rady Miasta Dariusza Wysypoła.
Szczególne GRATULACJE składamy gimnazjalistom naszej szkoły: Marcelowi Cichemu oraz Grzegorzowi Ptakowi oraz naszym absolwentom: Annie Moś i Kamilowi OrciuchowiŚmiech

Marcel Cichy
Mistrz Polski Młodzików w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w piłce wodnej
Grzegorz Ptak