KWIATOWY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 MARCA. to kalendarzowy Pierwszy Dzień Wiosny. Młodzież naszej szkoły przygotowała na ten długo oczekiwany dzień wiele atrakcji dla kolegów i koleżanek. Po ogłoszeniu Rady Młodzieży, że ustanawia się 21 marca Kwiatowym i Charytatywnym Dniem Wiosny w szkole, społeczność gimnazjalna przygotowała wiele atrakcji.

Aby uroczyście powitać WIOSNĘ, cała społeczność udała się do sali gimnastycznej, gdzie Zespół bluesowców -"Blues&Spaghetti", w składzie - Piotr Michlowicz i Maciej Cholewa  zagrał "Sos" kompozycję własną. Potem Rada Młodzieży przeprowadziła Wiosenny Konkurs wśród przedstawicieli wszystkich zespołów klasowych. Konkurs miał trzy etapy, na które złożyły się: śpiewanie do znanych utworów tekstów różnych przepisów kulinarnych ( np.przepis na gofry lub sos vinegret), mały wiosenno - kwiatowy pokaz mody oraz quiz wiedzy o szkole. Poszczególne etapy konkursowych zmagań uprzyjemniały występu szkolnego kabaretu "Pod O-Bojczykiem", który , w mistrzowskim wykonaniu - przedstawił nam trzy scenki:"Spotkanie z Einsteinem", "Homo"i "Maestro...". Wiosenne spotkanie społeczności gimnazjalnej zakończył brawurowy koncert szkolnego zespołu rockowego -Dirty Clean, który wykonał:
1. Don't speak zespołu No doubt - Aneta Szulc z zespołem
2. Beneathe you beauty (Emeli Sande) duet Aneta Szulc i Łukasz Ungier - gitara akustyczna Błażej Ochman
3. Knocking On Heaven's Door (Guns N'Roses) Łukasz Ungier z zespołem
4. I love rock'n'roll Aneta Szulc z Zepołem
Tak oto WIOSNA zawitała również do naszego gimnazjum, a paniom: Joannie Bojczyk, Barbarze Szołtysik i Katarzynie Sobczyk,  które czuwały nad przygotowaniem imprezy powitalnej serdecznie dziękujemy  Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.