GALA LAUREATÓW WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2013r.

 

KRYSTYNA GAWLEŃSKA z kl. III e -LAUREATKA wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z BIOLOGII, wraz ze swoją nauczycielką, mgr Janiną Heczko - Sapota, VICTORIA JARZĄBEK z kl. IIIc -  LAUREATKA kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego wraz ze swoją nauczycielką, mgr Magdaleną Urzędniczok i MACIEJ CHOLEWA z kl. III b - LAUREAT kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z matematyki - przewodnikiem naukowym ucznia jest mgr Janina Siwakowska oraz z-ca dyr. Weronika Sitarz,  wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe 2013r. Uroczystość uhonorowało swoją obecnością wielu znamienitych gości z Minister Edukacji, panią Krystyną Szumilas, na czele.
Uczniowie - laureaci  otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu tytułu Laureata z rąk Pani Minister oraz Śląskiego Kuratora Oświaty, Stanisława Fabera. Na ręce nauczycieli - mistrzów, którzy przygotowali i poprowadzili swoich uczniów do sukcesu, przekazano Listy Gratulacyjne.
Ogromny wysiłek uczniów i nauczycieli opłacił się. Sukcesy zaowocują zwolnieniem z części Egzaminu Gimnazjalnego, a przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych - dodatkowymi punktami.. Gratulacjom nie było końca. Wykonano też wiele pamiątkowych zdjęć.
Dziękujemy pani dyrektor Elwirze Barańskiej - Szczerba, Honorowemu Przyjacielowi Szkoły, za gratulacje i wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie w knurowskim Gimnazjum nr 3 uświetnił muzyczny program artystyczny przygotowany przez szkolny zespół rockowy.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.