EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013

Rozpoczęły się Egzaminy Gimnazjalne 2013 roku. Uczniowie klas III przystąpili dziś ( 23 kwietnia 2013r.) do części humanistycznej egzaminu. Jutro - w środę napiszą egzamin w części matematyczno - przyrodniczej, a w czwartek - podczas ostatniego dnia egzaminu ( 25 kwietnia 2013r.) będą rozwiązywali testy z języków obcych ( języka angielskiego i języka niemieckiego) w zakresie podstawowym i rozszerzonym.
Pierwszy dzień przebiegł bez zakłóceń i zgodnie z obowiązującymi procedurami.
Młodzież wyglądała wspaniale - w odświętnych strojach - jakby wydorośleli przez jedną noc.
Życzymy wszystkim trzecioklasistom powodzenia i zdobycia maksymalnej liczby punktów w każdej części egzaminu gimnazjalnego Śmiech

Zdjęcia z pierwszego dnia znajdziecie w Galerii.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.