222 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

 

Przedstawiciele społeczności naszego gimnazjum - klasy Ib i Id pod opieką wychowawczyń mgr Aleksandry Pachulskiej oraz mgr Janiny Siwakowskiej wzięli udział w miejskich obchodach 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbyła się tradycyjnie na Forum Miejskim przy Placu Letochów.


W uroczystościach rocznicowych wzięło udział wiele delegacji reprezentujących władze naszego grodu, zakłady pracy, organizacje i placówki oświatowe naszego miasta.
W imieniu naszego gimnazjum wiązankę, wraz z dyrektorami radzionkowskich placówek oświatowych, złożył dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj.
W uroczystej mszy w kościele sw. Wojciecha, ofiarowanej przez Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych - koło miejskie Radzionków oraz w uroczystościach na Forum Miejskim uczestniczył Poczet Sztandarowy naszej szkoły.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.