Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

 

Na spotkanie z pisarką, Beatą Ostrowicką, dnia 14 maja br. do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich wybrali się uczniowie z aktywu bibliotecznego pod opieką nauczycieli : mgr Iwony Mliczek  i mgr Joanny Bojczyk.

Pani Beata Ostrowicka przyjechała  z Krakowa, w którym ukończyła studia, pracuje i  mieszka z rodziną. Debiutowała 1995 r. wydając  powieść dla  dzieci i młodzieży ”Niezwykłe wakacje”. Od  tego czasu pisarka napisała już sporo książek, zdobywając uznanie czytelników oraz znawców literatury. Jej książki otrzymały wiele nagród i  wyróżnień. Pisze dla starszej młodzieży i dzieci. Bez względu na wiek czytelnika porusza w swoich utworach problem tolerancji oraz znaczenia przyjaźni. Utwory Beaty Ostrowickiej wyróżniają się żywą akcją, ciekawą intrygą i nietuzinkowym humorem. Zawierają elementy powieści historycznej, baśni i powieści fantastycznej, wzbogacone są także o wątek sensacyjny i przygodowy W czasie spotkania pisarka  opowiadała o swoim warsztacie pisarskim, pomysłach na książki i kieracie życia codziennego.

Po spotkaniu autorskim można było zakupić  książki pisarki oraz poprosić o autograf.

Uczestnicy spotkania - członkowie aktywu bibliotecznego

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.