Dobrze zaPROJEKTowana szkoła

5 czerwca 2013r. otrzymaliśmy Certyfikat "Dobrze zaPROJEKTowanej Szkoły 2013", w ramach ogólnopolskie akcji konkursowej zainicjowanej przez wydawnictwo Nowa Era. W ramach konkursu placówki z całego kraju zaprezentowały swoje najciekawsze Projekty Edukacyjne.
Pani  Sylwia Piekarczyk - autorka i realizatorka Projektu Nauczania Przedmiotów Ścisłych w Języku Angielskim - SCIENCE IN ENGLISH w naszej szkole, która zainicjowała i realizowała go jako Innowację Pedagogiczną w roku szkolnym 2010/2011, po rocznej przerwie wznawia - od września 2013r. - działalność omnibusów anglojęzycznych w ramach Projektu Science in English. Za swój Projekt otrzymała Certyfikat PROJEKTanta edukacji.
Serdecznie gratulujemy certyfikatu oraz wysokiej oceny   autorce projektu Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.