Spotkanie informacyjne dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów klas szóstych szkół podstawowych

5 czerwca, w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie dyrektora szkoły, mgr Marka Napieraja oraz z-cy dyr, Weroniki Sitarz z rodzicami uczniów klas VI szkół podstawowych.
Podczas spotkania rodzice przyszłych absolwentów szkół podstawowych zapoznali się z ofertą pracy Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka, celami nadrzędnymi, warunkami lokalowymi, procedurami obowiązującymi w placówce. Pan dyrektor, poprzez prezentację multimedialną poinformował również obecnych o osiągnięciach uczniów i nauczycieli, tradycjach szkoły, już realizowanych i planowanych do realizacji projektach edukacyjnych szkolnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, a także odpowiadał na wszelkie pytania.
Dziękujemy Państwu udział w spotkaniu na terenie naszej placówki, mając nadzieję na kolejne spotkania w nowym roku szkolnym.
Serdecznie zapraszamy Państwa dzieci do wybrania naszej szkoły jako miejsca kolejnego etapu edukacji i stania się członkami społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w RadzionkowieŚmiech.
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.gimnazjum.radzionkow.pl