KIERMASZ KSIĄŻEK UŻYWANYCH

INFORMUJEMY: W dniach 18 – 19 czerwca 2013 r. na terenie Gimnazjum odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych.

1. Kiermasz będzie odbywał się w sali multimedialnej.
  2. Za organizację kiermaszu odpowiedzialna jest Pani mgr Iwona Mliczek – nauczyciel bibliotekarz.
  3. Kiermasz odbywał się będzie w godzinach:

a) 900 – 1400 dla uczniów, którzy chcą sprzedać i kupić podręczniki do klas II i III gimnazjum

b) 1400 – 1500 dla uczniów, którzy chcą sprzedać i kupić podręczniki do klasy I gimnazjum.

Uczniów sprzedających podręczniki proszę o dostosowanie się do wskazanych powyżej godzin.

Kiermaszowi towarzyszy AKCJA SERCA "Podaruj koledze podręcznik".

Każdy uczeń może przynieść do biblioteki komplet podręczników, lub kilka, czy jeden podręcznik jako dar dla kolegi lub koleżanki będącej w trudnej sytuacji materialnej. Pani z biblioteki dzięki WASZYM dobrym serduchom, będzie mogła wypożyczyć potrzebującym uczniom komplet podręczników ofiarowanych podczas AKCJI na cały rok szkolny.
A więc....
"Podaruj koledze podręcznik" Śmiech