DNI RADZIONKOWA - KOROWÓD 2013

14 czerwca 2013r. społeczność gimnazjalna wzięła udział w tradycyjnym korowodzie, który przeszedł ulicami naszego grodu.
Nasi uczniowie nieśli z dumą herb miasta Radzionkowa, makietę statku o imieniu Radzionków oraz baner i wintery specjalnie przygotowane do korowodu, z nazwą i logo Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka.
Zaznaczyliśmy również jeden z celów naszej szkoły jakim jest kultywowanie tradycji regionalnych poprzez pokaz oryginalnych, zabytkowych strojów chopion oraz kwiatowe stroje dziewcząt. Dziękujemy wszystkim członkom społeczności, którzy wzięli udział w promocji naszej szkoły podczas Dni Radzionkowa.

Zdjęcia znajdziecie w Galerii.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.