WYRÓŻNIENI przez BURMISTRZA za sukcesy!

19 czerwca w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Radzionków burmistrz, dr Gabriel Tobor, wręczył listy gratulacyjne uczniom i grupom uczącym się i działającym w radzionkowskich szkołach, osiągającym wysokie wyniki w konkursach na szczeblu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim.

Z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka wyróżnionych zostało aż 12 uczniów.
Są to: Krystyna Gawleńska, Maciej Cholewa, Victoria Jarząbek, Patryk Zapała, Szymon Kisiel, Łukasz Ungier, Łukasz Tomczyk, Kamila Pająk, Paulina Ślązak, Paulina Krupa, Dominika Kwiatkowska, Katarzyna Bielecka.
Dumni z naszych wyróżnionych kolegów i koleżanek,  serdecznie gratulujemy!Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.