SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI - CZERWIEC 2013 R.

25 CZERWCA w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka odbył się SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI.
Uczniowie klas I i II wzięli udział w:
-
spotkaniu z policjantami Komendy Policji w Radzionkowie sierżantem Sebastianem Goliczem i młodszym aspirantem Arturem Miernikiem  na temat "Odpowiedzialność prawna nieletnich"
- spotkaniu z panem Patrykiem Wiśniowskim i Sebastianem Gałuszka ( absolwentami naszej szkoły) na temat "Jak zachować się w sytuacji zagrożenia"
-
spotkaniu z wychowawcą klasy na temat "Zagrożenia, z którymi można spotkać się podczas wakacji" oraz "Zagrożenia, które niesie internet"
Uczniowie klas III wzięli udział w spotkaniach z wychowawcami na temat Profilaktyki zagrożeń oraz "Bezpieczne Wakacje" zgodnie ze scenariuszami zajęć oddanymi nauczycielom do wyboru przez pedagoga szkolnego.
Organizatorkami Szkolnego Dnia Profilaktyki były pedagog szkolny, mgr Patrycja Słupik oraz z-ca dyr. Weronika Sitarz.