PIKNIK SZKOLNY

26 czerwca odbył się - wcześniej zaplanowany - PIKNIK SZKOLNY.
Młodzież zgromadziła się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie - jak na prawdziwy piknik przystało - rozłożywszy koce, materace oraz zapasy jedzenia, picia i różnorodne gry towarzyskie lub ulubione książki, z ochotą przystąpiła do piknikowania.
Temu - jakże różnemu od codzienności szkolnej - spotkaniu, towarzyszyły występy szkolnych zespołów muzycznych. Rozpoczął Zespół Bluesowy, który wykonał 4 przygotowane przez siebie utwory. Z kolejnym programem muzycznym zaprezentował się  uwielbiany przez młodzież gimnazjum - zespół Dirty Clean, który wykonał kilka przebojów. Solistami zespołu byli Łukasz z Anetą. Oczywiście nie zabrakło Karaoke przygotowanego przez Kamila Bombę - przewodniczącego Rady Młodzieży. Chętni do śpiewania i zabawy uczniowie umilali piknikowiczom czas wykonaniami starych i nowych przebojów - rozbawiając nas czasem bardzo oryginalnymi interpretacjami...

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.