INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/214

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013 – 2014 w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie nastąpiła w poniedziałek, 2 września. Uroczystości poprzedziła msza święta  w intencji społeczności gimnazjalnej, w kościele św. Wojciecha.
O godz. 900 w budynku szkolnym, w sali gimnastycznej, odbył się uroczysty apel inaugurujący rok szkolny 2013/2014.
Po dopełnieniu ceremoniału szkolnego - wprowadzeniu sztandaru szkoły - głos zabrali przedstawiciele młodzieży, którzy przypomnieli obecnym jak ogromną wartością jest możliwość uczenia się w wolnej Polsce, wspominając tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 roku, kiedy wybuchła II wojna światowa i dzieci nie mogły rozpocząć nauki w kolejnym roku szkolnym. Apel uświetniła występem wokalnym laureatka I miejsca XIII edycji Rejonowego Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim, uczennica klasy IIIa - Dominika Kwiatkowska.
Pan dyrektor Marek Napieraj serdecznie powitał uczniów, rodziców i nauczycieli oraz życzył społeczności gimnazjalnej powtórzenia oraz podwyższenia liczby i rangi sukcesów uczniów i ich nauczycieli z ubiegłego roku szkolnego ( sukcesy w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych, a także wysokie wyniki na Egzaminie Gimnazjalnym).
Szczególnie ciepło powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy wstąpili w progi naszej szkoły.
Witajcie kochani Śmiech
Życzymy , aby każda chwila spędzona z nami dawała
WAM wiele radości, przyczyniała się do maksymalnego spełniania Waszych oczekiwań oraz pozwoliła na pełne wykorzystanie tkwiącego w Was potencjału.


BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.