ZAPROSZENIE DYREKTORA SZKOŁY DLA RODZICÓW

W związku z Ewaluacją Zewnętrzną szkoły dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj zaprasza wszystkich rodziców do wyrażenia, poprzez wypełnienie ankiety online.
Ankietowanie odbędzie się 12 września 2013r. ( czwartek) w godzinach 15.00 - 17.00, w pracowniach informatycznych ( nr 20 i 21 - na drugim piętrze).

Wizytatorzy poproszą Państwa o wypełnienie ankiety, zawierającej pytania na temat tego, jak postrzegają Państwo naszą szkołę. Ankieta jest w pełni anonimowa, można ją wypełnić w formie on-line.
Wypełnienie ankiety trwa ok. 20 min. Wypływające z niej wnioski będą częścią raportu, który niebawem zostanie zamieszczony na platformie internetowej www.npseo.pl. w zakładce “Zobacz raport  z ewaluacji swojej szkoły”.

Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie.  Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą szkolną społeczność.

Zaproszenie dla RODZICÓW POBIERZ