Science in English – nowa odsłona

 

Od września  w naszym Gimnazjum pełną parą ruszyły zajęcia Science In English – nauki ścisłe w języku angielskim. W poprzednich edycjach otrzymaliśmy cenne dyplomy i certyfikaty – certyfikat innowacyjności we współpracy międzynarodowej oraz nauczaniu języków obcych – eTwinning czy Europejska Odznaka Językowa za innowacyjne działania w edukacji – European Language Label. Tak jak bywało to do tej pory zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, raz w sali multimedialnej, natomiast druga sesja odbywa się online.

 

Jak co roku i tym razem nie zabrakło młodych entuzjastów nauk ścisłych, którzy dodatkowo pragną pogłębić swoją wiedzę w języku angielskim. Z zapałem zabrali się do pracy i już trudzą się nad pierwszym zadaniem, którego wyniki zobaczymy już niedługo. Nadmienię tylko, że jest to konkurs międzynarodowy. Ciekawa forma Science In English – wykłady, wycieczki edukacyjne, eksperymenty, współpraca międzynarodowa, to tylko niektóre elementy, które pośród wspaniałej atmosfery sprawiają , że zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do śledzenia naszej pracy zarówno na stronie naszego gimnazjum www.gimnazjum.radzionkow.pl, jak również na naszym blogu – współtworzonym przez uczniów – www.spiekarczyk.blogspot.com

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.