STYPENDIA DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW

Szanowni Państwo

Rozpoczęła się realizacja V edycji projektu Nauka droga do sukcesu na Śląsku. W imieniu Samorządu Województwa Śląskiego projekt realizuje Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Celem projektu jest przyznanie wsparcia stypendialnego 400 szczególnie uzdolnionym uczniom z naszego regionu, znajdującym się w sytuacji materialnej istotnie ograniczającej możliwości osobistego i naukowego rozwoju. W najbliższym czasie tj. od 16 września do 18 października br. zostanie przeprowadzony nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu.

Informacji o projekcie - plik załączeniu POBIERZ

Szczegółowe informacje o realizowanym projekcie, zamieszczane są na stronie internetowej www.efs-stypendia.slaskie.pl.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.