DZIEŃ PIERWSZOKLASISTY

1października, tradycyjnie świętowaliśmy uroczyście, a zarazem "na wesoło", stawanie się uczniów klas pierwszych pełnoprawnymi członkami społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie .

Na 2 lekcji  Prezydium Rady Młodzieży poprowadziło uroczystość ŚLUBOWANIA.

Spotkanie z uczniami klas pierwszych, poprzedzone ceremoniałem szkolnym,  uświetnił swoim wystąpieniem dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj, który  przybliżył uczniom podstawowe zasady panujące w naszej społeczności. Uczniowie usłyszeli też wiele wskazówek oraz ciepłych życzeń związanych z osiąganiem sukcesów i realizowaniem zamierzeń i pasji.

Druga część obchodów Dnia Pierwszoklasisty przebiegła w atmosferze zabawy. Zespoły klasowe przedstawiły przygotowane przez siebie, pod kierunkiem wychowawców klas, programy artystyczno - rozrywkowe. Konkurowały też w zabawowych rozgrywkach, które wygrała klasa I c.
Klasy pierwsze stanęły na wysokości zadania i odtąd są pełnoprawnymi członkami naszej społeczności.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż Dzień Pierwszoklasisty na długo pozostanie w naszej pamięci Śmiech