Akcja Szkolnego Koła Caritas „Sklepik” dla radzionkowskiego ZDOREWiR rozpoczęta!

Ciekawą inicjatywą Gimnazjum ZDOREWiR jest utworzenie sklepiku szkolnego, gdzie wychowankowie ośrodka  dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej będą mogli robić zakupy za papierowe pieniądze, które będą odpowiednikiem zdobywanych punktów za zachowanie, umiejętności, wykonane zadania itp. Szkolne Koło Caritas postanowiło wesprzeć ośrodek drobnymi darami, zbieranymi na ten cel wśród naszych gimnazjalistów. Sukcesywnie będziemy dostarczać zebrane dary( słodycze, spinki , gumki do włosów, breloczki, figurki, bajki, gry itp.), aby młodzież z nauczycielami mogli pod koniec października dokonać uroczystego otwarcia sklepiku.
Prosimy uczniów o życzliwość i podzielenie się z niepełnosprawnymi, by mogły doświadczyć radości za Waszym pośrednictwem w imię Caritas( łac. miłość).

Opiekun Szkolnego Koła Caritas, mgr Maria Kielar-Czapla wraz z opiekunami, mgr Mirosławą Wojtas i mgr Joanną Krakowiak

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.