Uczniowie listy piszą …. i do biblioteki noszą

Uczniowie listy piszą …. i do biblioteki noszą

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Pisania Listów ( 9 - 15.X.),  utalentowani literacko i plastycznie uczniowie piszą listy do obcokrajowców  i zachęcają  ich do odwiedzenia naszego kraju. Listy mą formę zaproszenia do Polski. Najciekawsze prace zostaną wysłane na IV edycję konkursu literackiego do MBP w Piekarach Śląskich. Na listy czekamy do 19 października br.

Życzymy połamania piór!

Walka „Zwiadowców” trwa … !

Fani powieści fantasy po raz drugi przystąpili do zmagań z wiedzą o przygodach młodego zwiadowcy Willa. Uczestnicząc w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Literaturze. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach. Udział w konkursie wymagał od uczestników znajomości  jedenastu  tomów serii Johna Flanagana: „Zwiadowcy”. Do etapu szkolnego przystąpili : Juraś Rafał i Jasiok Szymon uczniowie z klasy 2 c oraz Osadnik Szymon z klasy 3 a. Przed nimi jeszcze dwa etapy konkursu, dlatego życzymy im powodzenia.

Szkolni Bibliofile !

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.