Pozdrowienia z Holandii

Trwa wizyta studyjna pedagoga szkolnego, Patrycji Słupik w Holandii, w ramach Międzynarodowego Projektu na temat ”Rola szkoły w tworzeniu bezpiecznego środowiska uczniowskiego”.

Organizatorem międzynarodowego spotkania nauczycieli jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Nasza pani pedagog szczęśliwie dotarła na miejsce i teraz uczestniczy w spotkaniach nauczycieli z Cypru, Hiszpanii, Irlandii,Francji, Slowenii, Turcji i Holandii. Językiem komunikacji jest angielski. Ale w języku polskim otrzymaliśmy od pani Patrycji serdeczne pozdrowienia.
Bardzo dziękujemy za pamięć i życząc szczęśliwego powrotu niecierpliwie oczekujemy na relację z pobytu.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.