Powiatowy Konkurs Ortograficzny i Literacki

9 października 2013r. trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły, w skład której weszli: Łukasz Ungier, Martyna Pyka oraz Weronika Flach, wzięła udział w Powiatowym Turnieju Humanistycznym. Konkurs odbył  się w budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Grach.
Turniej obejmował Konkurs Ortograficzny oraz Konkurs Literacki.  Konkurs Ortograficzny kontynuował tradycję Powiatowego Dyktanda o Pióro Starosty Powiatu Tarnogórskiego. Tegoroczny Turniej Humanistyczny oprócz dyktanda zawiera także część literacką. Uczniowie zaprezentowali w niej swoje umiejętności redakcyjne. Opracowywali reklamy, blogi, memy i zaproszenia.
Opiekunem uczniów podczas turnieju była mgr Joanna Bojczyk

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.