Dzień Edukacji Narodowej - Nagrody Burmistrza Miasta dla nauczycieli i absolwentów szkół

14 października w Centrum Kultury „Karolinka” odbyły się miejskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w ramach których Burmistrz Miasta Radzionków wręczył Nagrody nauczycielom za ich osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze oraz absolwentom szkół za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury oraz sportu.


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta, Gabriel Tobor, złożył wszystkim nauczycielom i uczniom życzenia wszelkiej pomyślności. Życzył aby szkoła, poza miejscem zdobywania nauki, była również źródłem rozwoju talentów, zainteresowań i kształtowania charakterów.
Wśród Nagrodzonych Nauczycieli to zaszczytne wyróżnienie otrzymała nauczycielka fizyki z naszej szkoły, mgr Joanna Krakowiak.
Pośród 13 Nagrodzonych Absolwentów aż 8  ukończyło Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie. Mamy więc ogromny powód do dumy.
Oto absolwenci naszej szkoły wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Miasta Radzionkowa:

Nagrodę I stopnia otrzymała:
Victoria Jarząbek
Nagrodę II stopnia otrzymali:
Maciej Cholewa
Krzysztof Jasiok
Paulina Ślązak
Krystyna Gawleńska
Nagrodę III stopnia otrzymali:
Paulina Krupa
Grzegorz Ptak
Marcel Cichy
Pełni radości i dumy serdecznie GRATULUJEMY Wszystkim NAGRODZONYM Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.