SŁODKA PRZERWA dla podopiecznych ZDOREWiR

I znów Wielkie Serca otworzyła potrzebującym społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Tym razem uczniowie będący członkami Szkolnego Koła CARITAS zorganizowali SŁODKĄ PRZERWĘ dla podopiecznych ZDOREWiR. W akcję zaangażowali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkoły. Okazało się, że słodkości przygotowane przez darczyńców zebraliśmy tyle, iż nie mieściły się na stołach prztgotowanych do akcji. A było w czym wybierać!

Podczas wszystkich przerw można było kupić :"Coś dla (nie)grzecznej dziewczynki", "Kakaowe wariacje", "Okrągłe niebo w gębie", kremówki papieskie od pana Bączkowicza oraz kremówki pani Wojtas, "Metodę na głoda", "Murzynka Bambo", "Małe, a cieszy", "Kolorowe marzenie", "Wakacyjne wspomnienie", "Plażowa kremówka pod parasolem", "Zaplatana słodycz","Wiewiórka - psotnica", "Jabłecznik nadzwyczajny, w jesiennej odsłonie", "Wypieki babuni", "Babka przedszkolaka z niespodzianką".
Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkoły równolegle przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, przeznaczoną na ten sam cel.

18 października przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas przekazali na ręce pani dyrektor - Anety Janiec -  dar dla podopiecznych ZDOREWiR w kwocie 500 złotych.
DZIĘKUJEMY wszystkim za ogromny Dar Serca - organizatorom, rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkołyŚmiech.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.