Spotkania Profilaktyczne

We wtorek, 5 listopada - zgodnie z zaplanowanym Harmonogramem Działań Profilaktycznych szkoły - odbyły się kolejne spotkania z przedstawicielami organów prawa na temat "Cyberprzemoc i zagrożenia związane z serfowaniem po internecie" - w klasach pierwszych c i d ( klasy a i b będą miały to samo spotkanie profilaktyczne w przyszłym tygodniu) oraz w klasie III na temat przeciwdziałania agresji słownej i fizycznej.
Dziękujemy panom policjantom z gminnej oraz powiatowej Policji za wspomaganie placówki w wychowaniu i uświadamianiu naszych wychowanków o skali i poziomie zagrożeń z którymi mogą się spotkać w cyberprzestrzeni jak i życiu codziennym oraz sposobach ich unikania i przeciwdziałania im.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.