TAENTIADA 2013

23 listopada w Centrum Kultury „Karolinka” odbył się  IV Konkurs Talentów "TALENTIADA 2013". Ze względu na remont sali widowiskowej konkurs musiał się odbyć w sali kameralnej. Swój udział w konkursie zgłosiło 76 wykonawców w kategoriach wokalistów, instrumentalistów oraz zespołów. W sumie na scenie sali kameralnej zaprezentowało się blisko 170 młodych artystów z Radzionkowa, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, ale również  z Rybnika, Siemianowic Śląskich oraz Gorzyc. Uczniowie naszej szkoły - Łukasz Ungier i Szymon Bisaga w kategorii zespołów oraz Paulina Jacek w kategorii wokalistów do lat 13 również zaprezentowali się w konkursie, wykonując piosenki „Heaven ( chłopcy) oraz „Gołębi song” ( Paulina).

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.