mgr Sylwia Piekarczyk na uroczystej Gali Konkursu EDUinspiracje 2013

21 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom Konkursu EDUinspiracje 2013, zorganizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), a ogłoszonego został pod hasłem „Historie sukcesu – jak udział w programach edukacyjnych wpłynął na funkcjonowanie instytucji i nasze życie?”
Celem konkursu było zapewnienie maksymalnego wykorzystania rezultatów i efektywnej promocji działań zarządzanych operacyjnie przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w latach 2007-2013 (programy „Uczenie się przez całe życie”, „Młodzież w działaniu”, Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz European Language Label, eTwinning).  Pokazywanie korzyści płynących z właściwego wykorzystania środków z Unii Europejskiej (UE) i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) poprzez promocję dobrych praktyk, projektów,  które odniosły sukces i zostały nagrodzone w konkursie.

Jak już z radością informowaliśmy, nauczycielka języka angielskiego, mgr Sylwia Piekarczyk została uhonorowana Tytułem  LAUREATA w kategorii indywidualnej – Wizyty Studyjne. Jej sukces został udokumentowany w specjalnie wydanych publikacjach promujących realizowane w Polsce projekty europejskie oraz nowatorskie metody pracy z uczniami.
Pełni dumy prezentujemy zdjęcie z Gali oraz dyplomy i nagrody naszej laureatki.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.