MIKOŁAJKI - ZAPROSZENIE dla RODZICÓW

Dyrekcja i cała społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka serdecznie zaprasza wszystkich RODZICÓW na zabawowo - integracyjne spotkanie MIKOŁAJKOWE, które odbędzie się 6 grudnia ( piątek) o godz. 10.45 w gościnnej hali MOSiR.
Nad przygotowaniem i realizacją tego sportowo - humorystycznego spotkania czuwa nauczyciel wychowania fizycznego, mgr Leszek Suder, przy wsparciu mgr Barbary Skiba - opiekunki Rady Młodzieży oraz mgr Agnieszki Jochlik, opiekunki szkolnego zespołu tanecznego FESS.
Mile widziane czapki Mikołaja, rogi renifera i inne atrybuty tego święta.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zabawyŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.