"Czarna strzała" - niezwykły pokaz

3 grudnia, w ramach godziny wychowawczej i zgodnie z programem wychowawczym,
propagującym promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, wszyscy uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w niezwykla interesującym spotkaniu z zawodnikami bytomskiego Klubu Łuczniczego "Czarna strzała".
Młodzi sportowcy wraz z instruktorką - utytułowaną zawodniczką - łuczniczką, panią Grażyną Wojciechowską, zapoznali nas z tajnikami tej, jakże pięknej dziedziny sportu.

Pokaz wzbudził duże zainteresowanie przede wszystkim dlatego, że chętni uczniowie mogli sami dotknąć prawdziwego, profesjonalnego łuku i oddać kilka strzałów do tarcz ustawionych na specjalnych stojakach.
Dziękujemy młodym łucznikom z klubu "Czarna strzała za wizytę w naszej placówce.Śmiech
Kto wie - może to spotkanie zaowocuje nową pają sportową wsród naszych uczniów i kiedyś w łuczniku - medaliście olimpijskim  rozpoznamy naszego absolwenta?Puszcza oczko