XIII WOJEWÓDZKI KONKURS BIBLIJNY - etap szkolny

5 grudnia w naszej szkole odbył się etap szkolny XIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIBLIJNEGO.
Myślą przewodnią tegorocznego konkursu były słowa "Oto mój Sługa, którego podtrzymuję, Wybrany mój, w którym mam upodobanie" Iz 42, 1a - z Księgi Izajasza, na której treści oparte było 36 pytań testowych.
W konkursie wzięło udział 15 uczniów klas I i II, przygotowanych przez katechetkę, mgr Marię Kielar - Czapla, która czuwała nad organizacją i przebiegiem konkursu w szkole, a katecheta, ksiądz Krzysztof Pyszny poprowadził modlitwę i pobłogosławił uczestników konkursu.

Po weryfikacji testów konkursowych, do II etapu zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:
Michał Leciej z klasy I c
Wojciech Janik z klasy II d
Natalia Szopa z klasy I b

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.