ŻYCIE SPORTOWE - sukcesy siatkarek

To już kolejny rok szkolny, w którym nasze nieustraszone siatkarki chętnie biorą udział w rozgrywkach Ligi Gimnazjalnej. W tym sezonie zgłosiło się 9 zespołów, które podzielone zostały na 3 grupy. W wyniku losowania w naszej grupie znalazło się Gimnazjum ze Świerklańca i Gimnazjum nr 4 z Tarnowskich Gór. Pierwszy turniej rozegrany został w Sali gimnastycznej naszej szkoły dnia 09.XII.2013r.

Nasze dziewczyny w składzie:

 

  1. Rabsztyn Aneta       kl. IIB
  2. Karch Karolina        kl. IIB
  3. Kass Aleksandra     kl. IIB
  4. Gontarz Maja          kl. IIC
  5. Urban Aleksandra   kl. IIC
  6. Krysiak Agnieszka   kl. IIC
  7. Kukla Karolina         kl. IB
  8. Jagiełło Aleksandra  kl. IB
  9. Matysik Agata          kl. IB

WYGRAŁY ze Świerklańcem 2:0. Niestety drużyna z Tarnowskich Gór nie dojechała i nie mogliśmy rozegrać z nimi meczu, więc wygraliśmy walkowerem 2:0.

Oby takie wygrane towarzyszyły nam do końca turnieju oraz na finałach, które odbędą się na wiosnę.

W celu lepszego przygotowania się do rozgrywek zorganizowaliśmy przed zawodami sparingi z „naszymi” licealistkami. W pierwszym meczu nasza drużyna nie podołała większemu doświadczeniu starszych koleżanek i przegrała 0:2, ale już podczas drugiego meczu po zwiększonej mobilizacji i dzięki lepszemu zgraniu zespołu, wygraliśmy 2:1. Dziękujemy, że dzięki nim mogliśmy przećwiczyć taktykę naszej gry.


Nauczycielka wychowania fizycznego, mgr Jolanta Stanisz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.