"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dnia 8 stycznia 2014 roku w godzinach popołudniowych odeszła od nas na zawsze nasza nieodżałowana koleżanka, sekretarka gimnazjum  śp. Jadwiga Pietryga. Pracowała w naszej szkole od jej założenia, spełniając się jako człowiek kompetentny w swoim zawodzie, serdeczny, miły i dobry. Była bardzo lubiana przez uczniów i grono pedagogiczne. Zawsze pomocna, życzliwa, dająca dobre rady, doradzająca i troszcząca się nie tylko o dobro uczniów, ale i nauczycieli, pozostałych pracowników oraz szkoły. Żyła swoją pracą, która była jej powołaniem. Zostawiła po sobie wiele dobra i za to wszyscy jesteśmy jej wdzięczni.

Trudno Cię żegnać Jadziu, serce boleje,  bo mogłaś jeszcze być z nami!
Odpoczywaj w pokoju wiecznym!

Maria Kielar-Czapla

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.