Koncert dla babć i dziadków

23 stycznia - podczas ferii zimowych 28 uczniów naszej szkoły zrobiło prezent - niespodziankę radzionkowskim babciom i dziadkom.
Z inicjatywy pani Mirosławy Wojtas, która nawiązała kontakt z prezesem Radzionkowskiego Związku Emerytów i Rencistów, młodzież przedstawiła przygotowany przez siebie montaż słowno - muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej, przeplatany polskimi kolędami w wykonaniu utalentowanych muzycznie uczennic. Spotkanie z seniorami młodzież zakończyła wiązanką kolęd w języku angielskim i niemieckim, przygotowaną pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego i muzyki.
Dziękujemy kochanym emerytom możliwość zaprezentowania przed tak zacnym gremium efektów pracy, a przede wszystkim za ciepłe i bardzo życzliwe przyjęcie. Wystąpić przed Wami - to dla nas zaszczyt! Cieszymy się na kolejne spotkania Śmiech
Nad przygotowaniem programu czuwały:  pani Mirosława Wojtas, pani Agnieszka Jochlik i z-ca dyr. Weronika Sitarz.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.