WALENTYNKI 2014

14 lutego w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka zapanowała WALENTYNKOWA atmosfera.
Rada Młodzieży przygotowała na ten dzień wiele atrakcji. Już w poniedziałek otwarta została "Poczta Walentynkowa", dzięki której w dniu Walentynek około 300 kartek z życzeniami pełnymi miłosci dotarło do adresatów.

Każdą przerwę DJ - Łukasz, Szymon i Błażej - uprzyjemniali nam specjalnie dobranymi do okoliczności przebojami, przeplatanymi wierszami o miłości, w pełnej ekspresji i uczuć interpretacji Szymona. Wiele z prezentowanych dzieł było dedykowanych uczniom, uczennicom i nauczycielom. Tę miłą, pełną uczuć atmosferę osładzała "Słodka, walentynkowa przerwa", czyli kiermasz babeczek wykonanych przez uczniów i rodziców. Wśród słodkości znalazły się takie skarby jak: "Babeczki szczęścia", "Serduszka dozgonnej miłości", "Babeczki tajemniczego wielbiciela", babeczki "M, jak Miłosć", babeczki "Słodka chwila" i inne..
Dziękujemy Radzie Młodzieży oraz Rodzicom za wspaniały, pełen pozytywnych uczuć DZIEŃŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.