"TALENTIADA" - sukcesy naszych uczniów w I edycji

Pierwsza "Talentiada 2010" zorganizowana przez Młodzieżową Radę Miasta oraz Centrum Kultury 'Karolinka" za nami.
Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka - co nie powinno nas w sumie dziwić - znowu może być dumne. Dlaczego? Ponieważ nasi reprezentanci odnieśli przy tak ogromnej rywalizacji i wysokim poziomie wykonywanych prezentacji ogromne sukcesy.

 Zainteresowanie wydarzeniem było olbrzymie. Blisko 40 zgłoszeń, w tym soliści i zespoły, wokaliści i instrumentaliści (niektórzy łączyli te dwa elementy), tancerze, tancerki, tańczące wokalistki, poeci, tekściarze i kabareciarze. A nawet plastyk. A jakie były emocje....ponad trzy godziny prezentacji, a potem burzliwe, aczkolwiek cechujące się wzajemnym zrozumieniem obrady jury.

A oto wyniki naszych uczniów:

 Oliwia Buczyńska otrzymała wyróżnienie prezentując swój przepiękny głos w piosence "Listen".
Samanta Patoń i Aleksandra Matysik porwały wszystkich energicznym tańcem zajmując drugie miejsce
Mateusz Pyka prezentując swój talent aktorski w wierszu dla sepleniących nad którym pracował wraz z mgr Joanną Bojczyk zajął najwyższe pierwsze miejsce!

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy!


 A. Jochlik

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.