Dzień Kobiet w IId

10 marca  chłopcy z klasy II d przygotowali z okazji Święta Kobiet dla swoich koleżanek dzień pełen  atrakcji.

Najpierw dziewczyny wzięły udział w "konkursach jabłkowych": obieraniu jabłek na czas, wyławianiu jabłek z miski pełnej wody bez pomocy rąk oraz zjadaniu jabłek na czas - owoce zniknęły  bez śladu! Nawet ogryzek trudno było zidentyfikować. Następnie dziewczyny zmierzyły się w konkursie poetyckim: układały zabawne wiersze o swoich kolegach - szczególnie spodobała się rymowanka o Robercie. Na koniec, przy rezultacie 2:2, odbyła się dogrywka: dmuchanie balonów, którą wygrała drużyna Kasi! Na koniec chłopcy rozkroili wspaniałe torty i poczęstowali nimi koleżanki.

 

Było wesoło i smacznie! :)

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.