Promocja szkoły w środowisku

 

W ramach promocji Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj wraz ze swoją zastępczynią, mgr Weroniką Sitarz odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie, gdzie spotkali się z rodzicami uczniów klas VI.
Dzięki gościnności pani dyrektor, mgr Bożeny Łukawskiej mogliśmy przedstawić rodzicom klas VI Szkoły Podstawowej nr 1 pełną ofertę naszej palcówki oraz osiągnięcia uczniów i nauczycieli. Rodzice zostali zaproszeni do udziału w Dniu Otwartym Gimnazjum, który odbędzie się 3 kwietnia, w godzinach od 11.00 do 15.00. Otrzymali również Informatory szeroko prezentujące dorobek społeczności gimnazjalnej i ofertę szkoły.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.