Kolejne wygrane zawody naszych siatkarek!!!

Nasza Szkolna Drużyna Siatkarska Dziewcząt wygrała w Zawodach Powiatowych Piłki Siatkowej Dziewcząt, które odbyły się w Krupskim Młynie.
W rozgrywkach brało udział sześć zespołów. Najgroźniejszym przeciwnikiem był Kamieniec, z którym grałyśmy mecz grupowy oraz mecz finałowy. Wszystkie mecze po zaciętych walkach wygrywały jednak nasze siatkarki zdobywając I miejsce i awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w kwietniu.

Również w zawodach Ligowych nasz zespół nie przegrał ani jednego meczu, wychodząc z grupy na I miejscu. Dla przypomnienia w Lidze bierze udział dziewięć zespołów podzielonych na trzy grupy. W naszej grupie jest Gimnazjum nr 4 z Tarnowskich Gór oraz Gimnazjum ze Świerklańca. Czekamy teraz na termin finałów, mając nadzieję, że szczęście nas nie opuści.
Opiekun sportowy Reprezentacji Siatkarek, mgr Jolanta Stanisz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.