Współpraca ze środowiskiem - IX Przedszkolny Festiwal Ekologiczny

Stowarzyszenie "Zielona Ziemia" zorganizowało IX Przedszkolny Festiwal Ekologiczny dla przedszkolaków z Bytomia, Piekar Ślaskich i Radzionkowa. Społeczność Gimnazjum im,. Ojca Ludwika Wrodarczyka tradycyjnie wsparła organizację i realizację tego Festiwalu poprzez udział 13 wolontariuszek oraz członkostwo w Jury konkursowym, w którego pracach uczestniczyła z-ca dyr. Weronika Sitarz.

IX Festiwal zgromadził 11 przedstawicieli przedszkoli, z których z najpiękniejszym przedstawieniem - "Apel Ziemi"- wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 3 w Radzionkowie, a najpiękniejszą pracę plastyczną o tematyce ekologicznej przygotowało Przedszkole nr 10 z Bytomia. Gratulujemy organizatorom i uczestnikom Festiwalu, a uczennicom Gimnazjum serdecznie dziękujemy za pomoc Śmiech