Kultywując tradycje osiągamy sukcesy w konkursach

W niedzielę, 18 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III edycji Konkursu "Przidom do nos po niyszporach", organizowanego w kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Rojcy. W konkursie, a raczej rodzinnym i ciepłym spotkaniu, którego pomysłodawczynią, animatorką i dobrą duszą byłą pani Maria Osadnik, wzięły udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna oraz - gościnnie  - dorośli, którzy uświetnili swoją obecnością to regionalne wydarzenie.

Nasi uczniowie wystąpili w strojach śląskich i pięknie się zaprezentowali. Łukasz Tomczyk z klasy III c, przygotowany przez mgr Bogusławę Klimczok oraz Magdalena Frej z klasy II d, przygotowana przez mgr Aleksandrę Pachulską, otrzymali za swoje prezentacje wyróżnienie.
II miejsce zdobyła Anna Książek z klasy III c, przygotowana przez mgr Bogusławę Klimczok.
Gratulujemy uczniom i ich nauczycielkom.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.