SPOTKANIA z RODZICAMI - wywiadówki, konsultacje, informacje o naborze elektronicznym dla rodziców uczniów klas III

20 maja odbyły się wywiadówki i konsultacje dla rodziców, podczas których nauczyciele przekazali pełną informację o postępach uczniów oraz propozycje ocen końcoworocznych ze wszystkich przedmiotów oraz ocen za zachowanie.
Rodzice uczniów klas III zostali zaproszeni przez dyrektora szkoły na godzinę 16.30 do sali multimedialnej, gdzie uczestniczyli w szkoleniu na temat procedur Elektronicznego Naboru do szkół ponadgimnazjalnych. Pełną informację na ten temat przygotowały nauczycielki informatyki, mgr Bogumiła Szczudło i mgr inż. Aldona Socha. Informacja o naborze elektronicznym znajduje się również na stronie startowej naszej szkoły do pobrania.
Pan dyrektor Marek Napieraj zaprosił rodziców uczniów klas III na uroczyste zakończenie nauki w Gimnazjum, które odbędzie się 26 czerwca bieżącego roku
.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.