Jubileusze „Przyjaciela Szkoły” ks. proboszcza Ludwika Kierasa

65 rocznica urodzin, 40 lecie kapłaństwa, 30 lecie bycia proboszczem, 20 rocznica proboszczowania w Brzozowicach Kamieniu to dorobek życia „Przyjaciela Szkoły” księdza proboszcza Ludwika Kierasa (tytuł Przyjaciela Szkoły społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie nadała Ludwikowi Kierasowi w 2010 roku), kapłana związanego niezwykłą więzią z naszym gimnazjum poprzez Patrona o. Ludwika Wrodarczyka oblata, dla którego ks. Ludwik jest siostrzeńcem. Już od przeszło czternastu  lat ks. Ludwik jest wierny naszej szkole i uczestniczy w uroczystościach patronalnych i dzieli się z nami wiedzą o kandydacie na ołtarze.

W tym uroczystym dniu delegacja gimnazjum: dyrektor Marek Napieraj, wicedyrektor Weronika Sitarz i katechetka Maria Kielar-Czapla uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w intencjach rocznic ks. Ludwika, aby dać wyraz przyjaźni i cieszyć się razem z dostojnym Kapłanem, składając życzenia od całej społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka.

Maria Kielar-Czapla

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.