Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2014

Uczniowie naszej szkoły - Julia Kuczkowska i Michał Leciej zdobyli WYRÓŻNIENIE za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny 2014.
Oto szczegółowe wyniki wyróżnionych: Michał - uczeń klasy I c - uzyskał 95,5 punktu i zajął 72 miejsce, a Julia - uczennica klasy II a - uzyskała 106,5 punktów zajmując 50 miejsce .
Jak co roku konkurs ten organizuje Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy Nauk Matematycznych i Association Kangourou seans Frontieres.
Opiekunem naukowym wyróżnionych przez organizatorów uczniów naszej szkoły jest mgr Zbigniew Gut.
Serdecznie GRATULUJEMY sukcesu młodym omnibusom matematycznym oraz ich nauczycielowi. Śmiech