Relacja z wycieczki do Beskidu Żywieckiego klasy III c

 

W dniach 28-30 maja 2014 roku odbyła się wycieczka szkolna do Beskidu Żywieckiego. W wycieczce brali udział uczniowie klasy III c, tudzież opiekunowie ze szkolnego grona pedagogicznego: wychowawczyni Barbara Skiba oraz pani Agnieszka Jochlik. Opiekunem młodzieży został także pan Michał Jochlik.

 

Pierwszego dnia wyjechaliśmy spod Centrum Kultury Karolinka w godzinach porannych. Po upływie kilku godzin przyjechaliśmy do Żabnicy, po czym udaliśmy się  w drogę, by zdobyć szczyt Rysianka (1290 m.n.p.m). Po dotarciu na miejsce zostało zorganizowane ognisko. Wszystkim dopisywały humory, dlatego też długo śpiewaliśmy przy wtórze gitary oraz graliśmy w rozmaite gry. W tamtejszym schronisku PTTK spędziliśmy pierwszą noc.

Drugiego dnia po zjedzeniu śniadania wyruszyliśmy do Węgierskiej Górki. Przebycie tego odcinka drogi trwało około sześciu godzin. Zmęczeni długim marszem z przyjemnością i wilczym apetytem zjedliśmy obiadokolację. Resztę dnia spędziliśmy w domku w Żabnicy, gdzie przy licznych grach i zabawach upłynął nam miło czas. W ostatni dzień po śniadaniu zabraliśmy się do pakowania bagaży oraz sprzątania domku. Wyjazd z Żabnicy miał miejsce około godziny 11, o godzinie 16:00  autokar dotarł do Radzionkowa.

Wycieczka szkolna przebiegała bez zakłóceń. Organizatorki wycieczki, pani Barbara i Agnieszka, zadbały aby uczniowie dobrze się bawili oraz mieli wiele atrakcji.

Błażej Ochman kl. III C

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.