KOMERS - bal kończący naukę w gimnazjum

18 czerwca 2014 r. odbył się tradycyjny w Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie KOMERS.

Jest to organizowany od 15 lat bal uczniów klas III naszej szkoły i zaproszonych przez nich nauczycieli.
Zgodnie ze zwyczajem organizatorami balu byli rodzice uczniów klas III.
Jak co roku, wszyscy obecni na balu jednogłosnie stwierdzili: ten bal był wyjątkowy!
I opinie te są jak najbardziej prwadziwe! Uczniowie ( od 27 czerwca - ABSOLWENCI) i nauczyciele świetnie się bawili.
Tańcom i spiewom nie było końca. Ale były również inne atrakcje. Zobaczyliśmy przygotowany przez uczniów program kabaretowy. Nauczyciele przygotowali uczniom niespodziankę w postaci pięknie wykonanego tańca ludowego ( mgr Agnieszka Jochlik w parze z mgr Leszkiem Suderem).

Odbyła się również I Gala Ludwików A.D. 2014, podczas której przyszli absolwenci przyznali nauczycielom statuetki w wielu - trafnie określonych - kategoriach.
Pamiątkowe zdjęcia znajdziecie w Galerii zdjęć tej strony oraz na Facebooku, na stronie szkolnej.

Wszyscy uczestnicy komersowego, integracyjnego spotkania składają serdeczne podziękowania, ukłony i wyrazy wdzięczności RODZICOM za wspaniałe przygotowanie tego najważniejszego dla absolwentów balu.