WYBORY do PREZYDIUM RADY MŁODZIEŻY

23 czerwca odbyły się wybory do Prezydium Rady Młodzieży oraz wybory opiekuna Rady Młodzieży.

Wybory odbyły się zgodnie z przepisami prawa. Uczniowie poszczególnych klas przystępowali do głosowania zgodnie z harmonogramem głosowań przygotowanym przez przedstawicieli Rady Młodzieży, którzy po zakończeniu głosowania przystąpili do obliczenia głosów.
Komisja wyborcza przedstawia wyniki wyborów.
PROTOKÓŁ z WYBORÓW do PREZYDIUM RADY MŁODZIEŻY - pobierz

Nowemu Prezydium Rady Młodzieży w składzie:
Karolina Karch z kl. II b
Bartosz Niewiadomski z kl. I a
Szymon Jasiok z kl. II c
serdecznie GRATULUJEMY, życząc owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły oraz szerokiej współpracy z nauczycielami, rodzicami i uczniami w spełnianiu oczekiwań wszystkich wymienionych organów szkoły.


BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.