PIKNIK SZKOLNY

25 czerwca 2014 roku odbył się tradycyjny już czerwcowy piknik szkolny, zorganizowany przez Radę Młodzieży pod kierunkiem jej opiekunki, mgr Barbary Skiby.
Na szczęście pogoda nam dopisała i mogliśmy spotkać się w ogródku szkolnym, gdzie w atmosferze radości spowodowanej świadomością zbliżającego się końca roku szkolnego bawiliśmy się przy akompaniamencie muzyki.

Młodzież - swietnie do pikniku przygotowana - rozłożyła koce i zajęła się konsumpcją piknikowych delicji, graniem w różne gry umysłowe i towarzyskie. Spotkanie uprzyjemniały utwory polskie i angielskie w wykonaniu naszych szkolnych artystów - Anety i Łukasza, którym akompaniowali Błażej i Szymon wraz z Łukaszem. Atrakcją piknikowego spotkania była ZUMBA prowadzona żywiołowo przez Patrycję, która potrafiła zmobilizować liczne grupy koleżanek i kolegów do zumbowej zabawy. Mimo, że piknik z powodu deszczu zakończył się troszkę wcześniej niż planowaliśmy, wszyscy będziemy go mile wspominaćŚmiech
Jeszcze raz bardzo dziękujemy ORGANIZATOROM i ANIMATOROM tego pogodnego, integracyjnego spotkania.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.