INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014r. społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie uroczyście zainaugurowała rok szkolny 2014/2015. Po mszy św. w intencji społeczności gimnazjalnej, celebrowanej w kościele św. Wojciecha przez szkolnego katechetę, ks. Krzysztofa Pysznego, odbyła się uroczysta akademia w sali gimnastycznej szkoły, której część artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy III b i III c pod kierunkiem wychowawców, mgr Sylwii Piekarczyk i mgr Bogumiły Słupik.

 

Dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj w swoim inauguracyjnym przemówieniu zwrócił się do uczniów klas pierwszych drugich i trzecich oraz ich rodziców i nauczycieli z życzeniami osiągnięcia sukcesów i realizowania pasji w nowym roku szkolnym.
Przemówienie dyrektora szkoły: POBIERZ

Po akademii 90 uczniów 4 klas pierwszych spotkało się ze swoimi wychowawcami. Wykonaliśmy również pamiątkowe zdjęcie z pierwszego dnia w nowej dla pierwszoklasistów szkole.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.