IV szkolne DYKTANDO posła Kaźmirczaka

26 września 28 uczniów klas I, II i III wzięło udział w corocznym, już czwartym, organizowanym przez posła Jana Kaźmierczaka DYKTANDZIE dla gimnazjalistów. Konkurs dotyczy wszystkich szkół gimnazjalnych w Bytomiu, Gliwicach, Zabrzu oraz w miastach i gminach powiatów tarnogórskiego i gliwickiego.
Nad organizacją i przebiegiem konkursu w naszej szkole czuwały nauczycielki języka polskiego, mgr Joanna Bojczyk, mgr Bogusława Klimczok oraz mgr Aleksandra Pachulska.
Uczeń, który w I,  szkolnym etapie napisze tekst dyktanda bezbłędnie lub popełni najmniejszą liczbę błędów ortograficznych, a także interpunkcyjnych, weźmie udział w etapie finałowym konkursu. Finał dyktanda odbędzie się w połowie października, w Gliwicach.
Nagrodą dla zwycięzców  finałowego etapu Dyktanda będzie udział ucznia i jego opiekuna w wycieczce do Warszawy, obejmującej m.in. zwiedzanie siedziby Sejmu RP na ulicy Wiejskiej.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.